Škola Výmolova

Střední škola

AUTOŠKOLA PRO NESLYŠÍCÍ

10/11/2023

Více informace je na odkazu: https://www.autoskolavrsovice.cz/index.php/cs/ticha-autoskola

Leták je zde k dispozici.

 

David Jorda (ZŘ)

 


PŘESPÁVAČKA NA SŠ 

10/11/2023

     Dne 8.11.2023 na nápad naší studentky proběhla společná přespávačka ve škole. Začala v 18:30 na chodbě, nejdřív jsme si objednali jídlo, pak jsme hráli hru “seznamování”. Skvěle jsme se pobavili. Všichni jsme měli za úkol přinést jídlo podle barvy, například já jsem měla zelenou, musela jsem koupit jídlo, které je zelené barvy. Jídlo jsme dali na společný stůl, bylo hodně jídla, ale nebyli jsme hladoví. Do noci jsme hráli hru “vlkodlaci”, byla to zábava a všechny nás to bavilo. Hodně jsme se nasmáli. Hráli jsme také jinou hru, “opuštěný ostrov”, museli jsme hledat slova. Po této zábavě jsme pokračovali s “vlkodlaky”, museli jsme dlouho hledat, kdo byl vlk. Spali jsme na zemi ve třídě, měli jsme karimatky a spacáky, spali jsme dobře, ale trochu bylo nepříjemné spát na tvrdé zemi. Byl to ale hezky strávený společný čas.

 

Fotogalerie zde.

 


EXKURZE DO NÁRODNÍHO MUZEA

31/10/2023

     19. října 2023 jsme šli do nové budovy Národního muzea. Spolu s 1. a 2. ročníkem jsme se tam setkali s průvodcem a tlumočníkem.

     První téma výstavy bylo o prvních dámách, viděli jsme skutečné jejich oblečení. Pokud žena měla červené nebo růžové oblečení, ukazovalo to, že je žena statečná, bojácná i elegantní. Mohli jsme vidět garderobu např. Dagmar Havlové, Lívie Klausové, Hany Benešové i první dámy Charlotte Garrigue Masarykové. Současná první dáma, Eva Pavlová, zde měla své inaugurační šaty.

     Další druhé téma výstavy byla historie prezidentů, jejich manželek (jak vypadalo jejich oblečení, koníčky). Dostali jsme „malinký dáreček“, otevřeli jsme ho. Byla tam hračka a my jsme museli přemýšlet, co to asi je? Vždy to mělo souvislost s nějakým prezidentem a jeho ženou.

     Následovali jsme jinou paní průvodkyni, ta nás vyzvedla a šli jsme do jiné místnosti. Vyprávěla nám o první a druhé světové válce, ukázala nám, jak to v té době vypadalo. Viděli jsme „zákopy“, zbraně, ale i utrpení lidí.

     Dalším tématem výstavy bylo období komunismu, mohli jsme shlédnout reto nábytek z let 1970-2000, také staromódní mobily, sportovní vybavení, hračky, apod. Bylo zde i hokejové sportovní oblečení Jaromíra Jágra z Nagana, kde jsme získali zlatou olympijskou medaili.

     Pak jsme sešli dolů, prošli spojovací chodbou s animovanými obrázky o Václavském náměstí až do staré budovy Národního muzea. Nakonec jsme šli nahoru do kupole Národního muzea a viděli jsme Václavské náměstí, fotili jsme. Byl to opravdu krásný a zajímavý výhled. Pak jsme se vrátili na odpolední výuku do školy.

 

Fotogalerie zde.

 


PRAGODENT 2023

25/10/2023

    Na výstavu Pragodent pro zubní lékaře, techniky a studenty jsme se šli podívat ve čtvrtek 12.10. 2023 v rámci výuky odborného vyučování. Studenti 3. a 4. ročníku se ztratili mezi stánky, aby získali prospekty, materiály a vzorečky od různých firem. Také si zakoupili nové nástroje pro práci v laboratoři. Probíhala tu soutěž Komory zubních techniků pro SŠ a my byli u toho. Hlavní cenu jsme nevyhráli, ale drobné ceny za postup na přední místa jsme získali.

 

Fotogalerie zde.

 


NOC LITERATURY

6/10/2023

    Dne 20.9.2023 večer jsme se společně sešli, a šli na Noc literatury. Podívali jsme se na 5 různých míst, kde byl překlad do českého znakového jazyka. První knihu, kterou jsme poslouchali, byla "Průměrný index štěstí" z Portugalska. Druhá kniha, na kterou jsme se podívali, byla  "Přízrak v hrdle" z Irska. Knihu vypravovala v českém znakovém jazyce naše paní učitelka Andrea Krajčíková Kalců. Třetí kniha se jmenovala "Kodaňská trilogie" z Dánska. Čtvrtá kniha "Magnetický vrch" byla z  Maďarska. Dokonce jsme se stihli podívat i na poslední místo. Poslední kniha vyprávěla o "Životě Vernona Subutexe". Tuto poslední knihu vypravovala naše paní učitelka ze základní školy, Markéta Spilková. Naše studenty nejvíce zaujala kniha "Kodaňská trilogie" z Dánska. Po Noci literatury jsme šli domů. Moc se nám to všem líbilo.
 
Tomáš Munťan a Sára Lešková.

 


ŠKOLNÍ AKCE V PRVNÍM TÝDNU ZÁŘÍ 2023

5/10/2023

Jak vypadal program prvního týdne školního roku 2023/24 od 4.- 8.9.2023?

     První den jsme všichni sešli ve třídě po prázdninách. Bavili jsme se, co jsme dělali o prázdninách.

     Úterní program organizovaly dvě učitelky - Zuzana Hájková a Andrea Krajčíková Kalců. Obě učitelky vymyslely seznamovací program, cílem tohoto programu bylo, aby studenti prvního ročníku poznali studenty 2.- 4. ročníku, jak se jmenujou, jaký je jmenný znak, jaká je jejich povaha. Hráli jsme a byl to zajímavý den.

     Další den přišly čtyři ženy k nám do školy, ony pracují v CNN (Centru pro neslyšící a nedoslýchavé). Téma byla přednáška o tlumočnických službách, jak se objedná tlumočník nebo jak se pracuje s tlumočníkem, a byla to zajímavá přednáška.

     Ve čtvrtek přišel pan Mac Henzl, přišel k nám do školy, protože Mac je neslyšící spisovatel, který napsal knihu Fuchsie. Vyprávěl nám o svém životě, proč jel do Anglie, proč se vrátil z Anglie, proč napsal knihu. Příběh byl zajímavý, pak jsme měli hodinu volna. Po hodině volna jsme měli přednášku slyšícího muže, který pracoval jako policista. Vyprávěl nám o sebeobraně, vysvětlil nám, jak sebe chránit před útokem.

     V pátek jsme měli zase přednášku o sebepoškozování od Tomáše Majtána, který v minulém roce vyprávěl o šikaně. Tato přednáška byla zajímavá, zjistili jsme hodně věcí. Po této přednášce byl konec školy, my všichni jsme odjeli domů. Ten týden byl zajímavý.

 


DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

2/10/2023

 

V těchto dnech bude možnost navštívit naši stomatologickou laboratoř a nahlédnout do výuky v učebnách, kde podáme jakékoliv informace žákům a jejich rodičům. 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

  • Pondělí 16. 10. 2023 od 13.00 do 17.00
  • Pondělí 15. 1. 2024 od 13.00 do 17.00

 

LETÁK je zde k dispozici. 

Případným zájemcům umožníme po předběžné domluvě prohlídku školní budovy (včetně laboratoře) i mimo oficiální dny otevřených dveří. 

 

V případě vyhlášení od MZČR o omezení osobní přítomnosti návštěv na střední škole provedeme DOD on-line. Bližší informace o případném DOD on-line budou vyhlášeny.

 

Chcete-li se o naší škole dozvědět další podrobnosti, kontaktujte nás prosím:

Telefon: 739 571 513 (jen SMS)

E-mail: david.jorda@vymolova.cz  

 

Mgr. David Jorda, neslyšící zástupce ředitelky pro střední školu

 


DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ "HRDINKY?!"

30/06/2023

     Dne 16.6. jsme s naší školou společně navštívili divadelní představení ve škole v Holečkově ulici
pořádané divadelním spolkem OUKEJ z Brna. Jednalo se o příběh nesnadného života hluchoslepé
dívky Heleny Kellerové a její služky Anne Sullivanové, která byla její průvodkyní. Helen Kellerová se
nakonec vypracovala a stala se z ní úspěšná spisovatelka a aktivistka.
     Na představení se podílely dvě herečky – neslyšící Veronika Slámová (Helen Kellerová) a slyšící Šárka
Šildová (Anna Sullivanová). Díky tomu, že příběh byl vyprávěn prostřednictvím loutek, bylo vše jasné.
     Byl to moc krásný příběh.

 


TICHÝ SVĚT

15/06/2023

     Ve čtvrtek 8. června 2023 jsme byli v Tichém světě. Ráno jsme se společně sešli na Pankráci. Společně jsme šli do Tichého světa. Matěj Čipera nás doprovodil. Sedli jsme si ve třídě, tam, kde se učí kurzy znakového jazyka.
     Matěj Čipera je vedoucí Tichý zpráv. Vyprávěl nám, co je to Tichý svět a co vše dělá. Potom Tomáš Braun, moderátor Tichých zpráv, nám vyprávěl, jak fungují Tiché zprávy. Po vyprávění jsme šli do ateliéru. Každý si vybral jedno téma. A museli jsme upravit jednoduchý text pro neslyšící. Po upravení textu jsme si vyzkoušeli, jaké je to být moderátorem a text natočit ve znakovém jazyce. Všem se to podařilo.
     Bylo to hezké. Nakonec jsme si šli koupit kávu do Kavárny na kolech.

 


SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ

07/06/2023

     V úterý 30. 5. 2023 proběhlo slavnostní předávání maturitního vysvědčení. Po škole jsme šli společně se školou na Anděl do Obřadní síně Prahy 5.
     Úspěšně odmaturovali 4 studenti a dostali maturitní vysvědčení. Bylo to krásné, člověk to zažije jen jednou v životě. Nakonec jsme se vyfotili.
     Po slavnostní předáváním maturitního vysvědčení jsme šli do restaurace Odpočívadlo. Objednali jsme si jídlo a pití. Povídali jsme, bylo veselo.
 
Fotogalerie zde.
 
TEXT: Tereza Váňová

 


VÝSLEDKY 2. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO OBORU: ASISTENT ZUBNÍHO TECHNIKA (53-44-M/03)

06/06/2023

 

výsledky 2. kolo

 

Odevzdání zápisového lístku

Svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů (tj. do 19. 6. 2023) ode dne oznámení rozhodnutí (6. 6. 2023). Zápisový lístek se také považuje za včas odevzdaný, pokud byl v této lhůtě předán k přepravě provozovateli poštovních služeb. Rozhodnutí o přijetí se nezasílá!

 

David Jorda (ZŘ)

 


MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE VOLEJBALU V BRNĚ

29/05/2023

     Po sportovních hrách středních škol pro neslyšící ve Valašském Meziříčí se část z nás přesunula na mezinárodní turnaj ve volejbalu v Brně. Ten se konal 13. 5. 2023. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z Polska, Ukrajiny, Německa, Slovenska a českých týmů Brno, Hradec Králové, Deaf Spartan a naše SŠ Výmolova.

     Zápasy pro nás byly velmi těžké, protože jsme se turnaje účastnili poprvé, byli jsme z toho trošku ‚vyjukaní‘ a byli mezi námi i prváci. Naši soupeři byli vesměs starší, cca 30 let, a hráli velmi kvalitní volejbal! Náš tým SŠ Výmolova porazil týmy Hradec Králové a Deaf Spartan, pět zápasů prohrál a celkově se umístil na 6. místě. Zvítězil tým Ukrajiny, před Slovenskem a Brnem.

     Ze šestého místa nejsme nijak smutní. I když jsme teprve sbírali zkušenosti, hráli jsme velice dobře… Věřím, že za rok už budeme lepší!

Zpracovala Terézia Vaňová

 


40. CELOSTÁTNÍ SPORTOVNÍ HRY PRO SLUCHOVĚ POSTIŽENÉ MLÁDEŽE VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

29/05/2023

     Sportovní hry se konaly od 9. - 11. 5. 2023.

     Ráno jsme se sešli na Hlavním nádraží a odebrali se k vlaku, kterým jsme jeli tři a půl hodiny. Po vystoupení z vlaku jsme přestoupili na autobus, který nás zavezl až k atletickému stadionu.

     Na stadionu se sešlo 6 škol pro neslyšící a nedoslýchavé, z Prahy ve Výmolově ulici, z Prahy z Ječné ulice, z Prahy v Holečkově ulici, z Hradce Králové, z Valašského Meziříčí a z Brna.

     Na zahájení před tribunou a nastoupenými sportovci promluvil pan ředitel o organizačních záležitostech, následovalo moc hezké taneční hip-hopové vystoupení a pak už byly odstarovány atletické závody.

     Po nich jsme se na vyhlášení výsledků dozvěděli, že Walentyna Waclawková skončila na 3. místě v běhu na 800 m., Kuba Staněk byl 3. v hodu oštěpem a Dominik Starý získal také bronzovou medaili ve sprintu na 100 m. Gratulujeme!

     Po vyhlášení jsme se odebrali na internát pořádající školy, kde jsme se navečeřeli a pak už měli po zbytek večera volný program.

     Druhý den, ve středu, jsme měli na programu od rána holky volejbal a kluci malou kopanou. Po kolektivních sportech jsme se šli naobědvat a odpoledne následoval stolní tenis, ve kterém nás reprezentovali Tereza Vaňová, Daniel Brzobohatý a Dominik Starý.

     Po skončení pingpongového turnaje už jsme byli strašně unavení! Šli jsme se navečeřet a pak už jsme měli volný program.

     Ve čtvrtek ráno se rozdávaly medaile v kolektivních sportech. Fotbal, volejbal ani stolní tenis nám moc radosti neudělaly, ale celkově se naše škola z Radlic umístila na pěkném 4. místě! Děkujeme všem studentům, kteří se do sportovních her zapojili a tleskáme jim!

Ivona Jurášová a Petra Kosinová

 


VYHLÁŠENÍ DRUHÉHO KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

04/05/2023

 

Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení pro školní rok 2023/2024 je zde k dispozici.

Přihlášku naleznete na stránce Přijímací řízení SŠ.

 

Mgr. David Jorda (ZŘ)

 


VÝSLEDKY 1. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO OBORU: ASISTENT ZUBNÍHO TECHNIKA (53-44-M/03)

 02/05/2023

 

výsledky 1. kolo

 

Odevzdání zápisového lístku

Svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole potvrdí uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče odevzdáním zápisového lístku řediteli školy, který rozhodl o jeho přijetí ke vzdělávání, a to nejpozději do 10 pracovních dnů (tj. do 15. 5. 2023) ode dne oznámení rozhodnutí (2. 5. 2023). Zápisový lístek se také považuje za včas odevzdaný, pokud byl v této lhůtě předán k přepravě provozovateli poštovních služeb. Rozhodnutí o přijetí se nezasílá!

 

David Jorda (ZŘ)

 


Zlatý Ámos 2023

12/03/2023

    Ve včerejším semifinále třicátého ročníku soutěže Zlatý Ámos uspěl i neslyšící učitel David Jorda. Pedagoga a zástupce ředitelky Střední školy pro sluchově postižené v pražských Radlicích nominovali sami studenti. Do finále spolu s ním postupuje ještě 5 dalších pedagogů z různých českých škol. Soutěž o nejoblíbenějšího učitele v Česku se koná již potřicáté. Její finálová část se uskuteční v pátek 24. března. Vítěz ankety bude korunován následující den na Kantorském bále v Praze v rámci oslavy Dne učitelů.
 
Video v ČZJ: odkaz (Zprávy v českém znakovém jazyce, čas od 5:32 min.).
 
Fotky ze semifinále Zlatého Ámose jsou na školním Facebooku.

 

Ámos sympaťák

Hlasovat o tom, kdo získá titul Ámos sympaťák 2023 můžete na webu ČT :D.

 
 
Živé vysílání ankety Zlatého Ámose bude v pátek 24. března 2023 - odkaz
 
Informace o finále Zlatého Ámose: zde k dispozici.
 

 


Tlumočnický workshop

28/02/2023

     V pondělí 13. února 2023 se dopoledne konal pro studenty střední školy TLUMOČNICKÝ WORKSHOP. Tento workshop uspořádali tlumočníci střední školy pro studenty, aby věděli, kdo to vlastně tlumočník je, jak to funguje na naší škole, jak si objednat tlumočníka (v dostatečném předstihu), apod. Studenti se pomocí různých cvičení a her dozvěděli, jakou pozici má tlumočník ve výuce a ve škole, že je nutné mu zasílat přípravy (např. svůj referát) a co tlumočník dělá a co naopak by dělat neměl. Studenti se tak zábavnou formou dozvěděli o profesi tlumočníka českého znakového jazyka. 

 


Maturitní ples 4. ročníku Výmolova

19/01/2023

 

odkaz: FACEBOOK

 

                   

                          QR kód Facebooku

 

 

 

 


Vánoční koupel ve Vltavě

10/01/2023

Ahoj! Chtěl bych se s vámi podělit o svůj zajímavý zážitek!

     Asi před rokem proběhla ve škole taková debata. Učitel přišel s nápadem, že se za rok, o Vánocích 2023, jako otužilci ponoříme v Praze do studené Vltavy! Na všechno se samozřejmě zapomnělo, a rok utekl jako voda… ?  Těch dobrovolníků, co se k tomu tenkrát upsalo, bylo hodně, ale když došlo na den D o letošních Vánocích, byla spousta nemocných, nebo lidí po nemoci… Zkrátka, zbyli jsme ČTYŘI!! 2 kluci, 2 holky.  A mě se honilo hlavou, jestli to není blbost, nechci být zase nemocnej, nechci prochladnout, chci si užít svátky, nechci začít nový rok nemocí! Jak na novej rok, …znáte to…! Já to ale chtěl zkusit, je to CHALLENGE!

     V úterý 20. prosince 2022 jsme dojeli k Černému koni v Braníku a došli k Vltavě. Byl mráz! Normálně jsem se bál! Jak jsem stál na tom sněhu a měl před sebou tu ledovou vodu, úplně se mě zmocnila panika! Musel jsem se povinně nechat navázat lanem za zápěstí. Prej kvůli bezpečnosti, kdyby se se mnou ve vodě něco stalo, aby se mnou měli kontakt…

     Pak jsem se rozeběhl do vody a plácnul tam sebou! Ty kráso! To byl šok! To je ledárna! Úplně to mnou projelo!! A jak jsem se vynořil, nemohl jsem se pořádně nadechnout! Snad se o mě pokoušel infarkt! Jen jsem lapal po dechu… ? V tom jsem pochopil to lano uvázaný k zápěstí… Málem to tam se mnou šlehlo! Jak kdyby mi to vyrazilo dech…! Radši nechci domyslet, co by se mohlo stát, kdybych ten provaz neměl… Najednou jsem se s ním cítil bezpečněji.

     Po vyběhnutí z vody ven mi začalo být teplo. Vůbec jsem se neklepal, žádná kosa! Teplíčko! Na pohodu a pomalu jsem se oblíkal… Cítil jsem se jak někde ve vytopený místnosti! Úplná pohodička…

     A bylo po všem! Jeli jsme domů. Myslím, že na to budu rád vzpomínat…

     A za rok zase! Pojďte do toho s námi, ať je nás víc!! ?

Jan Hromas

 

Jak jsem se cítila u otužování

     Na začátku se mi nechtělo tolik do vody, ale když jsem viděla ty lidi, kteří mi podporovali, že to zvládnu, tak jsem šla do toho. Vlezla jsem do vody a ve vodě jsem se cítila zvláštně, mrzlo mi tělo a skoro jsem ho necítila. Nakonec jsem vše zvládla, ani jsem se nestyděla převlékat, mě hlavně zaleželo, abych nenastydla. Cestou do školy mi mrzly chodila, ale pak mi bylo teplo a byla jsem z toho unavená. Jsem ráda, že jsem to zkusila. 

Zdeňka Martincová

 

Poznámka učitele:  

  • Podmínkou pro koupel bylo, aby byl otužilec zcela zdravý, a aby v posledních 14 dnech před koupelí nevykazoval žádné příznaky onemocnění horních cest dýchacích.
  • Vyšlo to krásně! Z každého ročníku zbyl/a právě jeden/jedna statečný/á.
     V průběhu následujících vánočních svátků až doposud (zapsáno 5.1.2023) nikdo z koupajících se neonemocněl…!

 


VÁNOČNÍ HRA O RÁJI

22/12/2022

     V úterý 20. prosince 2022 bylo u nás ve škole prezentováno divadelní představení 9. třídy, ve kterém nám slyšící děti zahrály Hru o Ráji. Na divadlo jsme se šli podívat s celou střední školou.  Bylo totiž tlumočené do uměleckého znakového jazyka a na tlumočení se podíleli i někteří vybraní spolužáci ze střední školy. Divadlo se nám líbilo!

 


TURISTICKO-ADAPTAČNÍ KURZ SŠ NA PETRÁŠCE V KRKONOŠÍCH (5. - 9. 9. 2022)

5/10/2022

 

FOTOGALERIE ZDE.

 


NÁVŠTĚVA Z GALLAUDETOVY UNIVERZITY

26/09/2022

     

       22. září 2022 k nám do Výmolovy školy přijela zahraniční návštěva z Ameriky. Roberta Daniels a její syn Dakota Daniels nám představili Gallaudetovu Univerzitu, se kterou jsou oba spojení. Roberta je na ní v současnosti zástupkyní ředitele a Dakota absolvoval jeden z oborů zaměřený na média. Ve svém vystoupení nám přiblížili, jak u nich vypadá studium, představili nám studijní obory a sportovní kluby a celkově vykreslili tamní atmosféru. Promítli nám i propagační video. Na závěr nám rozdali náramky a nálepky na památku. Přednáška o Gallaudetově Univerzitě pro nás byla zajímavá a vyprávění se nám líbilo.

 

Fotogalerie zde.

 


NOC LITERATURY

26/09/2022

       Minulou středu (21. 9. 2022) se konal 16. ročník Noci literatury. Lidé mohli navštívit čtení různých knih od zahraničních autorů. Spolek Kukátkoo se zasadil o to, aby pět úryvků z knih od autorů z Rakouska, Portugalska, Slovinska, Itálie a Irska bylo přeloženo do českého znakového jazyka (ČZJ). Překlady realizovali neslyšící umělci za asistence slyšících tlumočníků ČZJ a všechny byly opravdu krásné! Jen pevně doufám, že se příště podaří přeložit pro zaujaté neslyšící diváky třeba 15, nebo klidně i více úryvků knih!

 

Fotogalerie zde.

 


PŘEDNÁŠKA O ŠIKANĚ

26/09/2022

     

       V úterý 13. 9. 2022 navštívil naši školu psychoterapeut Tomáš Majtán s přednáškou o šikaně. Nejdříve nám rozdal lístečky s modelovými situacemi a my jsme měli rozhodnout, jestli jde o šikanu, nebo ne. Potom jsme si šikanu definovali. Mluvili jsme o tom, že naše zákony vlastně šikanu „neznají“. Taky zaznělo, jaký je rozdíl v trestní odpovědnosti mladistvých a plnoletých osob. Důležitá informace byla, že kdo šikaně jen pasivně přihlíží, ten se na ní vlastně podílí! Přednáška nám dala hodně zajímavých informací.

 

Fotogalerie zde.

 


DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023

10/9/2022

 

V těchto dnech bude možnost navštívit naši stomatologickou laboratoř a nahlédnout do výuky v učebnách, kde podáme jakékoliv informace žákům a jejich rodičům. 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

  • Pondělí 10. 10. 2022 od 13.00 do 17.00
  • Pondělí 9. 1. 2023 od 13.00 do 17.00

 

LETÁK je zde k dispozici. 

Případným zájemcům umožníme po předběžné domluvě prohlídku školní budovy (včetně laboratoře) i mimo oficiální dny otevřených dveří. 

 

V případě vyhlášení od MZČR o omezení osobní přítomnosti návštěv na střední škole provedeme DOD on-line. Bližší informace o případném DOD on-line budou vyhlášeny.

 

Chcete-li se o naší škole dozvědět další podrobnosti, kontaktujte nás prosím:

Telefon: 739 571 513 (jen SMS)

E-mail: david.jorda@vymolova.cz  

 

Mgr. David Jorda, neslyšící zástupce ředitelky pro střední školu

 


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠÍ STŘEDNÍ ŠKOLY

10/9/2022

Videoprohlídka z předloňského záběru je k dispozici zde.

Těšíme se na viděnou s novými uchazeči a jejich rodiči, Mgr. David Jorda (zástupce ředitelky pro SŠ)

 


PROPAGAČNÍ VIDEO NAŠÍ ŠKOLY

15/11/2021

 


ŠKOLA VÝMOLOVA – NAŠE ŠKOLA OD VZNIKU PO SOUČASNOST VE FILMOVÉ PODOBĚ

21/2/2022

Školní tvůrčí dílna MTD vytvořila film o naší škole k jejímu 95. výročí. Seznámí vás nejen se vznikem školy, ale především vás provede jejím současným provozem.

 


 

 

AKTUALITY

Stávka 27. 11. 2023
20/11/2023
více
31. 10. 2023 Projektový den "Kouzla a čáry" pro SŠ, ZŠ i MŠ
12/10/2023
více
TKN připravuje ve spolupráci s naší školou natáčení nové pohádky v ČZJ
05/10/2023
VÍCE

SPONZOŘI

VÍCE